מרכז המידע

כך תצפו בטלוויזיה בנוחות המרבית

אם אי פעם נתפס לכם הצוואר או הרגשתם חוסר נוחות כאשר צפיתם בטלוויזיה, המאמר הבא עשוי לעניין אתכם מאוד כי מציע פתרון נהדר שיעניק לכם את הנוחות המקסימלית כאשר תשבו לצפות במסך הטלוויזיה שלכם לראות את התכנית האהובה עליכם או סרט טוב. בעבר היה כמעט בלתי אפשרי להשיג נוחות מקסימלית כאשר צפינו בטלוויזיה כיוון שלצפייה במסך הייתה זווית אחת בלבד.

מסך הטלוויזיה או בשמו העתיק יותר מקלט טלוויזיה היה מאוד מסיבי. את מכשיר הטלוויזיה הישן לא הייתה ברירה אלא להציב אותו על גבי שולחן מותאם, שידה או מזנון ובדרך כלל מצא את עצמו במרכז החדר כי רוב האנשים הניחו שזהו המקום הטוב ביותר עבורו וכמובן עבור חוויית הצפייה. כאשר הטלוויזיה שוקלת המון ואיננו יכולים לנהל איתה משא ומתן, נהיה חייבים לשבת במקום מסוים ובזוית מסוימת על מנת לצפות בה. לשמחתנו זה כבר מזמן לא המצב ואת הטלוויזיה שלנו ניתן להציב ואף לתלות באופנים שונים המשפיעים על הנוחות כמו על חוויית הצפייה. אחת ההמצאות המדהימות והמשפיעות ביותר היא מעלית התקרה.

אילו איכויות מעניקה מעלית תקרה

מעלית תקרה היא המצאה מיוחדת במינה העולה על כל החידושים השונים שבעזרתם אפשר לתלות את מסך הטלוויזיה שלנו. מעלית תקרה היא חידוש המאפשר את מרב הנוחות שניתן להשיג כאשר צופים בטלוויזיה ואף טומנת בחובה יתרונות נוספים. את מעלית התקרה מן הסתם מתקינים בתקרה ועל מנת שיהיה לה מקום שמשמש לה לבית, איש מקצוע יתכנן עבורה פתח מיוחד. יכול להיות שבית המעלית יבוצע באמצעות תקרה מונמכת מגבס או על ידי נישה מיוחדת עבור המעלית. מעלית התקרה תהיה חשופה רק כאשר תרצו לצפות בטלוויזיה וכאשר לא תצפו בה, המסך יוסתר בתוך הפתח בתקרה. עובדה זו מעניקה לחלל תחושה אוורירית יותר כי המסך אינו שולט בחלל ומהווה את האלמנט המרכזי שמסביבו בדרך כלל מניחים את כל שאר הרהיטים. בנוסף מעלית תקרה מעניקה לחדר יכולת דינמית. פעם המסך נמצא בחדר ופעם לא. כאשר יש לכם מעלית תקרה הנושאת את המסך, בלחיצה על השלט רחוק תוכלו לשלוט בגובה הנכון, במרחק המועדף וכמובן בזווית הנוחה ביותר עבורכם לצפייה. אין זה משנה אם אתם שוכבים, יושבים או עומדים, מעלית התקרה מעניקה אופציות רבות כך שתוכלו למצוא את הנוחות המקסימלית עבורכם.

כך תגנו על המוצר בצורה הטובה ביותר

אם בחרתם לרכוש מעלית תקרה, פנו אל חברה המתמחה בשירותי אודיו-וידאו שתעניק לכם ייעוץ והכוונה לגבי רכישת סוג מעלית התקרה שמתאימה ביותר לבית שלכם. רק חברה מקצועית בעלת ותק מורשית לבצע התקנה של מכשיר כזה. מעלית תקרה צריכה להיות מותקנת בצורה נכונה ובטיחותית כך שכל האנשים בבית יהיו בטוחים ומוגנים ותימנע כל אפשרות של נפילת המכשיר. בנוסף, התקנה נכונה מעניקה למוצרים תוחלת חיים גבוהה וזה אחד האלמנטים החשובים שתרצו להשיג, חוויית צפייה איכותית ארוכת טווח.

 

 

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...