מרכז המידע

הגנה מקסימלית למדיה מגנטית

אם הנכם בעלי עסק או אנשים פרטיים המתעסקים על בסיס יומיומי עם מדיה מגנטית בעלת ערך וחשיבות גדולה עבורכם, הגיוני מאוד שתרצו למגן אותה באופן הטוב והבטוח ביותר על מנת שאף אחד שאינו מורשה לגעת או לראות את המידע הנמצא על גבי המדיה הזו יצליח להגיע אליה. אם אינכם יודעים מהי מדיה מגנטית, הכוונה היא לכל סוג של מדיה הקשורה לאלקטרוניקה ומחשבים.

מדיה מגנטית מורכבת מסוגים שונים של כוננים ניידים הנושאים כמויות רבות של מידע, דיסקים למיניהם, קבצי אודיו ווידאו או כל מכשיר סלולרי, טאבלטים, אייפדים וכולי. ישנם כאלו המעוניינים למגן סוג של תכולה כזו בכל עת מאשר לתת לה להסתובב בחלל ללא השגחה. במקרה כזה ישנן כספות המתאימות במיוחד עבור מדיה מהסוג הזה הלוא היא מדיה מגנטית. כמו שחשוב לבחור כספת מתאימה עבור הגנה על כלי נשק או מסמכים מסווגים, גם מדיה מגנטית זקוקה לכספת בעלת מאפיינים מיוחדים.

מאפיינים חשובים לכספת נכונה

כאשר רוכשים כספת, כמובן שהדבר הראשון שנחשוב עליו הוא שכספת אמורה למנוע מגנבים ופורצים להצליח לגנוב את הרכוש שנמצא בפנים וזה כמובן נכון במאת האחוזים ולכן חשוב מאוד לבחור מנגנון איכותי שיצליח לעמוד בסוגים שונים של ניסיונות פריצה. אך בנוסף להגנה מפני גנבה, כספת המכילה תכולה מיוחדת צריכה להיות גם מוגנת מנזקים אחרים העלולים לקרות לה. נזקים שונים שעלולים להתרחש אם זה בבית או אם זה מקום העבודה הם שריפה, הצפה, נפילה של הכספת ועוד נזקים אחרים שהם ממש לא בשליטתנו ואינם קשורים לניסיונות פריצה. על מנת להגן על מדיה מגנטית מפני שרפה, הכספת צריכה להיות בעל מאפיין חשוב מאוד שהוא חסינות מאש. ישנם סוגים שונים כספות חסינות אש וגם במיוחד עבור מדיה מגנטית שכמובן נשרפת בטמפרטורה שונה מחומרים אחרים כמו נייר או כל חומר אחר. לכל חומר יש טמפרטורת בערה שונה ולכן אם מדיה מגנטית נשרפת בטמפרטורה של 50 מעלות, הכספת המגנה עליה חייבת לעמוד בטמפרטורה של עד 45 מעלות כך שיהיה ניתן להציל את התכולה תוך הזמן המסוים שבו הכספת תצליח למנוע מהאש לפגוע במדיה לפני שתישרף. כיוון שכל חומר נשרף בטמפרטורה שונה, כספות חסינות אש צריכות להתאים אל התכולה שעליה צריכות להגן. ישנן כספות חסינות אש שיכולות להגן על תכולות למשך של כ-30 דקות וכאלה שיכולות להגן על תכולות מסוימות אפילו עד לשעתיים. בסופו של דבר הכל תלוי בבחירת הכספת ועד כמה היא איכותית.

היכן רוכשים כספת חסינת אש

כספות חסינות אש הן כספות שקיבלו תקן המעיד על יכולותיהן לעמוד בפני אש. כספות כאלו רוכשים רק אצל חברה המתמחה בענף הכספות על מנת שתקבלו ייעוץ נכון ותעשו את הבחירה הנכונה והאיכותית ביותר שתעניק הגנה מלאה לתכולה שלכם לאורך שנים רבות ללא הצורך בטיפולים והחלפת חלקים על בסיס קבוע. ככל שכספת איכותית יותר כך תגן טוב יותר ותחזיק מעמד לזמן רב.

 

 

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...