מרכז המידע

איך כלה מתלבשת לחינה

עולם האפנה הוא גדול ורחב ולכל אחת סגנון שונה המאפיין אותה וגורם לה להרגיש נוח עם הגוף שלה. לא סתם כל כלה המתכוננת אל יום חתונתה מתכננת את עיצוב השמלה זמן רב לפני היום המיועד. כך גם כאשר כלה מתכוננת אל אירוע חינה. אירוע החינה מרכיב המון מאפיינים מסורתיים ואותנטיים שבלעדיהם, חינה לא בטוח תהיה כמו שצריכה להיות. וכך גם עם מאפיין הלבוש.

כולם מוזמנים להתלבש בצורה מסורתית אל אירוע החינה, אך הכלה היא החשובה ביותר והתלבושת שלה צריכה להיות יוצאת דופן ויוצאת מן הכלל. אז גם כאן הכלה תתכנן את התלבושת שלה הרבה לפני יום החינה. חברות מקצועיות כחלק מהשרות שלהן מעניקות מלבישת חינה צמודה שיכולה לעזור ולסייע לכל אחת ואחת למצוא את הבגד היפה, הנוח והמתאים ביותר עבורה. עולם האפנה משתנה בקצב מסחרר ולכן גם כאשר מדובר בתלבושות לאירועי חינה, האפנה מושפעת ומשתנה.

סגנונות לבוש שונים

תלבושות לחינה כמו שהתחלתי לציין, מגיעות בדוגמאות וסגנונות שונים. חברת הפקה מקצועית וותיקה תתפור ותייצר את התלבושות בעצמה ותציע מבחר של סגנונות עבור אירוע החינה שלך:

  • סגנון קלאסי - כאשר כלה מתלבשת בסגנון קלאסי, הצבעים יהיו פחות צבעוניים ויותר בכיוון של שמלות לבנות כפי שכלה נוהגת ללבוש ביום חתונתה. השמלות תהיינה פחות חשופות ושומרות על טוב טעם בצורה אפנתית.

  • סגנון אתני - הסגנון האתני מתאפיין בשמלות בצבעי אדמה ובדפוסים אותנטיים ומסורתיים החוזרים על עצמם לאורך כל השמלה. לבוש כזה מתאים למישהי צעירה הרוצה להשתעשע עם הסגנון.

  • סגנון שיקי - הסגנון השיקי מעניק אופציות מעבר לשמלות. בסגנון הזה הכלה יכולה ללבוש חליפה המורכבת ממכנסיים וחולצה, מחולצה וחצאית, מאוברול או מכל תלבושת השוברת את השגרה. התלבושות יכולות להיתפר בכל צבע או דוגמה.

  • סגנון מלכותי - הסגנון המלכותי אולי יהיה המועדף ביותר כיוון שהוא הכי מזכיר את אלמנט השפע שחוזר על עצמו באירוע חינה. הסגנון המלכותי יהיה תפור מבדים יקרים, צבעוניים ונוצצים בדומה ללבושם של מלך ומלכה.

איך בוחרים

בדיוק בשביל זה קיימת מלבישת חינה צמודה ומקצועית. מלבישת החינה תעזור לכל אחת ואחת להבין מהו הסגנון המתאים לה ביותר שיחמיא לה ויהפוך אותה ליפה בנשים. ישנם כל כך הרבה סגנונות שונים המורכבים מתלבושות שונות שבאמת הבחירה יכולה להיות לא פשוטה ולכן את לא לבד. המלבישה המקצועית תדאג שתלבושת הכלה תהיה תואמת בצורה יפיפייה לתלבושת של החתן, יחד הם יראו נוצצים ויפים בכל מהלך האירוע. תלבושות לחינה מוכרחות להיות מותאמות אישית על מנת לייצר את הנוחות המרבית בלבישתן. במהלך אירוע החינה רוקדים ושרים והזוג צריך להרגיש שנוח לו בתוך התלבושת שלו. תלבושות לחינה יכולות להמשיך ולהתחבר עם הקו המאפיין את תפאורת חלל האירוע שגם היא מעוצבת כך שמדגישה את עיקרון השפע. בסופו של דבר, כל המאפיינים השונים של אירוע חינה צריכים להיות תואמים, גרנדיוזיים וכמובן אותנטיים.

 

 

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...