מרכז המידע

הכן את שער החניה לחורף

שערי חניה פרטיים מאלומיניום או מכל חומר אחר צריכים לעבור תחזוקה מדי פעם ובייחוד לפני שמתחילה עונת החורף. זה לא משנה אם שער החניה הוא בבית הפרטי שלכם או בחניה שלכם במקום העבודה. אם אתם רוצים להימנע מנזקים שעלולים לקרות לשערים חשמליים במהלך עונת החורף ולא למצוא את עצמכם מחוץ לחניה בשיא הגשם, מוטב שתבצעו בדיקה ותערכו לקראת החורף.

ישנם כל מיני פעולות מומלצות עבור בדיקת שערי חניה חשמליים וידניים. ישנם שערים המיוצרים מחומרים המותאמים באופן מדויק עבור תנאי חוץ כמו אלומיניום שאינו מושפע כלל מתנאי מזג אוויר שונים, אך אין זה אומר שהשער אינו זקוק לתחזוקה. יכול להיות שכלפי חוץ השער נראה תקין לגמרי אך אין זה משקף את מה שקורה בפנים המנגנון אז קחו זאת בחשבון. שערי חניה מתוכננים ומעוצבים באופן אישי עבור כל אחד, הם צריכים ואמורים להחזיק מעמד ולשמור על צורתם במשך שנים רבות. ללא תחזוקה נכונה, השערים השונים יזדקקו להחלפת חלקים ותיקונים.

טיפים חשובים לבדיקת השער

שערי חניה מיוצרים גם עם מנגנונים חשמליים וגם עם מנגנון ידני. בדיקת שני הסוגים היא חשובה מאוד אך בדיקת המנגנון החשמלי היא קריטית לעונת החורף. הנה כמה נקודות חשובות לקחת בחשבון:

  1. בדיקת המנגנון - אחד הדברים החשובים ביותר הוא בדיקת מנגנון השער. יכול להיות שאחרי עונה שלמה המנגנון יהיה זקוק לשימון ובדיקה שאכן הוא אטום ומוגן מפני חדירת מי גשם.

  2. יציבות - לפני שמתחילה עונת החורף צריך לוודא את חוזק הברגים על מנת שהשער יעמוד יציב בפני רוחות חזקות וחפצים שעלולים לעוף ולפגוע בו.

  3. בדיקת השלט - כדאי לבדוק את תפקוד השלט רחוק, האם הכפתורים עובדים כשורה והאם צריך להחליף סוללות.

  4. הגנה - חשוב לוודא שהשער והמנגנון שלו נקיים ולא תקועים בהם ענפים או אובייקטים זרים העלולים לשבש את תפקוד המנוע של השער.

  5. חשמל - חייבים להכין את השער לקראת הפסקת חשמל שעלולה להתרחש בימי החורף ולהכין את מפתח החירום.

  6. מעבר מקורה - יכול להיות שהשביל המוביל אל החניה זקוק לטיפול ואולי אפילו לפתרון קרוי שיאפשר לכם להגיע מהחניה אל הכניסה לבית מבלי להירטב מהגשם.

מי מבצע את הבדיקה

את בדיקת שערי החניה מבצעת חברה מקצועית המייצרת ומתקינה בעצמה שערי חניה חשמליים ומסוגים שונים. חלק מהשירות של חברה מומחית היא ביצוע טיפול ותחזוקה שוטפת. איש המקצוע ידע בדיוק אילו דברים הוא צריך לבדוק באופן ספציפי וכמובן באילו כלים הוא צריך להשתמש על מנת להכין את השער שלכם אל עונת החורף. איש המקצוע יוודא שאכן הכל עובד כשורה ואם לא, הוא יתקן את מה שצריך ויסביר לכם כיצד תוכלו לשמור על השער טוב יותר במהלך עונת החורף וגם בחודשים לאחר החורף. אם תדאגו לתחזק את שער החניה שלכם לפחות פעם בשנה, הוא יחזיק מעמד וישמור על איכותו למשך שנים רבות.

 

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...