מרכז המידע

מדוע פיצה הוא המאכל האהוב על ילדים

פיצה היא מאכל שניתן לכתוב עליו ספרים ומאמרים רבים למרות שיש כבר מספיק תוכן כתוב על המאכל המופלא הזה ששובה כל אחד ואחת הטועמים ממנו. סביר להניח שאין הרבה אנשים שאינם אוהבים את מאכל הפיצה הרי הוא המאכל אולי הכי פופולרי בתרבות המערבית והוא קיים בהמון צורות שונות העשויות באופנים שונים ומשונים.

הפיצה הראשונה הגיע מנפולי אשר באיטליה ואינה הייתה מסובכת כלל להכנה. למעשה, היא הייתה נאפית ממש ממעט מרכיבים, בסך הכל ארבעה. המרכיב הראשון, איך אם לא הבצק ממנו היא עשויה. לאחר הכנת הבצק, היו מורחים עליו את רוטב הפיצה שמיוצר מעגבניות טריות, מיד אחרי מגיעה הגבינה שבלעדיה זו לא יכולה להיות פיצה והמרכיב האחרון היה עלי בזיליקום טריים. הפיצה הראשונה לא הייתה זקוקה להרבה מרכיבים ותוספות וכמה שהיא הייתה פשוטה, כך גם היא הייתה טעימה. מאז הומצאה הפיצה, הומצאו סוגים אחרים של פיצות המיוצרות מבצקים שונים, חלקם עבים, חלקם דקים וכמובן שהפיצה כבר לא מוגשת רק בצורת המשולש הקלאסי.

ילדים ופיצה

ישנן סיבות שבגללן ילדים כל כך אוהבים פיצה. ניתן למצוא פיצות בכל עיר ובכל צורה. ניתן למצוא פיצה כשרה ברחובות ופיצה המוגשת לפי מטר בעיר תל-אביב. אך מה הופך אותה למאכל האהוב ביותר על ידי העולם בואו נבין:

  1. טעים - לפיצה יש מרכיבים היוצרים טעם שמאוד קשה להתחרות בו. היא עשויה מבצק שהוא אחת האהבות של כל אדם שחי על כדור הארץ. הטעם של גבינה איכותית עם בצק הוא שילוב שפשוט אי אפשר לעמוד בפניו.

  2. משביע וזמין - הפיצה היא מאכל מאוד משביע, במיוחד אם נאכל יותר ממשולש אחד. בנוסף, הפיצה היא מאכל שאוכלים בזריזות, הילדים אינם צריכים לשבת אל שולחן האוכל אלא לאכול אותה במהירות, להנות, לשבוע ולהמשיך לשחק.

  3. מאכל חברתי - פיצה היא אחד המאכלים שכיף לאכול יחד. ילדים נהנים לאכול מגש פיצה יחד אם זה בערב ביתי, בגן או בערב חברתי.

  4. תוספות - הפיצה היא מאכל שכל ילד או ילדה יכולים לבחור את התוספת האהובה עליהם הגורמת להם לחשוב שהם אלו שבחרו את ארוחת הערב או את ארוחת הצהריים.

מאכל מחמם ומנחם

הפיצה היא בעצם המאכל השולט והמועדף ביותר על המון אנשים. היא מגיעה בכל כך הרבה סוגים וסגנונות המשלבים תוספות כאלה ואחרות. כאשר יש לנו את הפיצרייה המועדפת עלינו, יהיה מאוד קשה לגרום לנו לבדוק פיצרייה נוספת. כאשר מתחשק לנו משולש פיצה, הראש שלנו מצליח לזהות את הטעם המוכר שלה עוד לפני שביצענו את ההזמנה. פיצה הוא מאכל המחבר בין אנשים ופעמים רבות נאכל אותה במסיבות ובאירועים חגיגיים ושמחים. בין התוספות השונות שמניחים כיום על פיצות שונות נוכל למצוא תירס, ברוקולי, אננס ועוד תוספות מוזרות. אז אולי הדבר היחיד שלא יהיה קונצנזוס לגבי הפיצה הן התוספות, חוץ מזה, כנראה שנמצא את הסכמת הרוב.

 

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...