מרכז המידע

כספת פרטית לשימושים ביתיים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כספות בשנים האחרונות הולכות וצוברות תאוצה רבה בייחוד בהשוואה לשנים עברו. ישנם היום לא מעט אנשים המחזיקים בביתם כספת ביתית. פריצות וגניבות הם מעשים אשר חוזרים ונשנים וישנם אנשים שפשוט לא מוכנים לקחת בחשבון אופציה של גנבת רכושם יקר הערך. כספות ביתיות מיוצרות בהמון סוגים שונים והן יודעות אף להגן על תכולות מסוגים ספציפיים.

אם אתם מתכננים לצאת ולרכוש כספת חדשה לשימוש ביתי, ההמלצה הטובה ביותר היא לפנות לחברה מקצועית המציעה מגוון רחב של כספות ביתיות לשימושים שונים. בחירת כספת היא אינה משימה למי שאינו מבין בענף. לעתים כספות נמכרות במקומות שמוכרים מגוון של מוצרים רבים וביניהם גם כספות. כספות אלה בדרך כלל לא תוכלנה להעניק יכולות הגנה וודאיות ובאמצעות סרטונים ביוטיוב, כל אחד יוכל בקלות לפרוץ אותן. אם אתם מעוניינים באמת להגן על הרכוש שלכם בכל צורה, תהיו זקוקים לכספת הביתית הנכונה והמתאימה לסוג התכולה שלכם. בשורות הבאות אפרט על קריטריונים חשובים שיש לקחת בחשבון לפני שאתם רוכשים את הכספת הביתית החדשה שלכם.

מאפיינים חשובים

אז איזה סוג של כספת תצטרכו ומהם המאפיינים השונים של כל כספת, מיד תבינו קצת יותר טוב ויהיה ברשותכם מידע בסיסי ובעל חשיבות רבה:

  1. גודל: טרם רכישת כספת חדשה, עליכם להבין איזה גודל יהיה הטוב ביותר עבורכם. אם אתם מתכננים לאחסן בכספת שלכם גם תכולה עתידית, חשוב מאוד לקחת זאת בחשבון. לא תרצו למצוא את עצמכם עם כספת מלאה ורכוש חשוב במיוחד שאין לו מקום בכספת ואינו יכול לקבל הגנה.

  2. סוג: ישנן כספות המיועדות להגנת סוגי רכוש שונים. ישנן כספות המיועדות להגנת כלי נשק, סמים נרקוטיים, תכשיטים, מסמכים ועוד. ישנם תקנים מיוחדים שיכולים להגן על ניירת מפני שרפה ועל הכספת מפני ניסיונות פריצה על ידי כלים ספציפיים כמו מקדחות או מבערים. יש לוודא האם הכספת שלכם זקוקה לתקן. דרך אגב, כספות בתקן נחשבות לאיכותיות ביותר בענף.

  3. מנגנון: ישנם לא מעט מנגנונים שונים לנעילת הכספות. ישנם מנגנונים ביומטריים הננעלים באמצעות טביעת אצבע, מנגנונים אלקטרוניים הננעלים באמצעות כרטיס מגנטי או קוד סודי, כספת שננעלת באמצעות מפתח ועוד. בחרו את המנגנון הטוב והיעיל ביותר לשימוש שלכם. אם אתם מאבדים לרוב חפצים אז עדיף שלא תבחרו במפתח אלא במנגנון יעיל יותר עבורכם. ישנן כספות שיש להן יותר ממנגנון נעילה אחד וזאת כמובן על מנת להעלות את רמת המיגון שלהן.

  4. התקנה: חשבו האם אתם מעוניינים להסתיר את הכספת שלכם, לעגן אותה לקיר או אפילו לרצפה. עיגון הכספת והתקנה איכותית יכולים למנוע ניסיון גנבה ופריצה גם אם הכספת אינה מוסתרת.

רכישה נכונה

על מנת לוודא שאכן אתם בוחרים את הכספת הנכונה והמתאימה ביותר להגנת הרכוש שלכם, כדאי שתפנו לחברה המתמחה בענף הכספות ותתייעצו עם אנשי המקצוע. כספת טובה ואיכותית יכולה בוודאות לספק הגנה מצוינת לתכולה בעל חשיבות ערכית וכלכלית רבה.

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...