מרכז המידע

הכספת המתאימה להגנת קנאביס רפואי!

 

 

 

לקנאביס רפואי ישנן יכולות טיפוליות רבות. בשנים האחרונות נמצא שקנאביס רפואי יכול להקל על כל מיני אנשים החולים במחלות שונות. אנשים אלו לאחר תהליך מסוים מקבלים מרשם כלומר, אישור לשימוש חוקי בקנאביס לצרכים רפואיים. לא כל אחד רשאי לעשות שימוש בקנאביס ולכן הוא מחוץ לחוק במדינת ישראל.

ישנן ארצות בהן עישון מריחואנה הוא חוקי אך כאן זה לא המצב. אנשים המשתמשים בקנאביס רפואי לעתים יש להם ילדים והם צריכים לוודא שאף אחד חוץ מהם לא יצליח להגיע אל החומר. סיבה נוספת להגנת קנאביס היא החשש מגנבה והשימוש לרעה על ידי אנשים שאינם מורשים כמו ילדים, לצרכי סחר ועוד. אם אתם מחזיקים ברשותכם קנאביס ואתם מעוניינים להגן עליו מפני גנבה וגם על המשפחה מפני שימוש אסור, רכישת כספת מיוחדת להגנת קנאביס היא הפתרון היעיל והטוב ביותר. ובכן, בכל הקשור לשימוש, אחזקה, גידול ומכירת קנאביס בישראל, ישנם חוקים ודרישות מדויקות וברורות ומי שאינו מציית להם בעצם עובר על החוק.

מאפייני כספת לקנאביס

כספת היא מכשיר המיוצר בסוגים שונים ורבים. לכל כספת יש את המאפיינים שלה ואם היא איכותית, יכול להיות שהיא אף יוצרה על מנת לאבטח תכולה ספציפית. ישנן כספות להגנת קנאביס ועוד סוגים של סמים נרקוטיים המתחלקות לרמות שונות של מיגון המתייחס לכמות הקנאביס המאוחסן בכל כספת. אלו הרמות:

  • רמת מיגון א': רמה זו מתייחסת לאחסון ואבטחה של עד 500 גרם(חצי קילו) של קנאביס או מוצריו השונים. הכספת צריכה להיות עשויה מפלדה בעובי דופן 5 מ"מ ועובי דלת של 10 מ"מ. כספת כזו צריכה להגיע עם שני בריחי נעילה לפחות בקוטר של 22 מ"מ, היא צריכה להיות נעולה באמצעות מפתח שיניים, לשקול מינימום 50 ק"ג ולהיות מבוטנת לקיר או מעוגנת לקיר ולרצפה באמצעות 4 ברגי ג'מבו.

  • רמה ב': רמה זו מתייחסת לאחסון ואבטחה של בין 500-1500 גרם קנאביס או מוצריו. גם הכספת הזו צריכה להיות עשויה מפלדה ובעלת שני בריחי נעילה לפחות בקוטר 22 מ"מ. מנגנון הנעילה צריך להיות מפתח כפול שיניים או מנגנון דיגיטלי. משקל הכספת צריך להיות מינימום 65 ק"ג והיא תכלול גלאי משולב של חום, פתיחה וזעזועים. כמו הכספת הקודמת, גם זו צריכה  להיות מעוגנת לרצפה ולקיר או מבוטנת לקיר.

  • רמה ג': רמה זו מתייחסת לאחסון ואבטחה של מעל 1500 גרם של קנאביס ומוצריו. כספת זו תהיה עשויה גם מפלדה וגם מבטון ותעמוד ברמת מיגון C1 (ע"פ דירוג משטרת ישראל). עובי דלת הכספת יהיה לפחות 60 ס"מ, עובי גופה יהיה מינימום 55 מ"מ וסגירתה תיעשה באמצעות ידית המפעילה מנגנון בריחים בקוטר של לפחות 30 מ"מ ומינימום 5 בריחים. מערכת הבריחים של הכספת תהיה מוגנת על ידי מלכודות זכוכית והיא תינעל באמצעות מנגנון דיגיטלי בתוספת של מנעול כפול שיניים. הכספת תכלול גלאי משולב של חום, פתיחה וזעזוע שיחובר למערכת אזעקה באזור נפרד המופעל 24 שעות ביממה. הכספת תעוגן באמצעות מינימום של שני עוגנים לקיר בטון ולרצפה.

רכישת כספת לקנאביס

כספת מתאימה להגנת קנאביס מומלץ לרכוש מחברה מקצועית המבינה בדרישות ובתקנים המדויקים להגנת התכולה.

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...