מרכז המידע

פרגולה מזמינים פעם אחת

 

 

 

 

 

 

 

פרגולה אפשר להתקין במקומות רבים. אפשר להתקין אותה כאשר עומדת במרכז החצר בפני עצמה או שהיא יכולה להיות מחוברת לקיר אחד תומך של המבנה. מתחת לפרגולות ניתן לאכול ארוחות ערב ולערוך אירועים לחברים ומשפחה כאשר בעצם יושבים מחוץ לבית ולא בפנים. לעתים צמחיה גדלה מסביב לפרגולה וכך למבנה נהיה אופי עיצובי ייחודי משלו.

בשנים האחרונות ניתן לרכוש גגונים וסוגים של פתרונות הצללה שונים וגם להתקינם לבד על מנת לחסוך בעלויות. אך אם אינכם יודעים או בטוחים שאתם יודעים כיצד לעשות זאת, כדאי כבר להזמין פרגולה ייחודית ואיכותית שתותקן פעם אחד ותחזיק מעמד שנים רבות. אם כך היכן מוצאים פרגולה כזו והאם בכלל קיימת פרגולה עמידה כל כך. בוודאי שיש כאלו פתרונות הצללה, רק צריך לוודא שהם מיוצרים מהחומר בעל המאפיינים הטובים ביותר עבור יישומים בתנאי חוץ. פרגולה בעצם מייצרת עוד חדר לא רק בעונת הקיץ אלא, אם היא איכותית, היא תעניק הגנה מצוינת כך שתוכלו להנות מכוס תה חם גם בימים קרים וגשומים.

סוגים שונים של פרגולות

פרגולה מיוצרת מכל מיני חומרים אך לא כל החומרים מתאימים באופן מדויק עבור התקנת יישום שאמור להחזיק שנים רבות תוך כדי שמירה על יציבות ואיכות. הנה כמה דוגמאות שונות:

  • פרגולה מעץ: פרגולות המיוצרות מעץ מעניקות מראה יפיפה שאכן מזכיר את החזרה לטבע. עץ אכן מצופה בחומרים שאמורים להגן עליו מפני תנאי מזג האוויר אבל לא מובטח כמה זמן הפרגולה תחזיק מעמד ללא תחזוקה, טיפול או תיקון.

  • פרגולה מברזל: פרגולות מברזל הן יפיפיות לא פחות מפרגולות עץ. כל חומר שמייצרים ממנו פרגולה ועלול להיות מושפע מתנאי אקלים מצפים בשכבות של חומרי הגנה. ציפוי לא מחזיק לנצח ולכן בשלב מסוים, אם לא תרצו שהפרגולה תתחיל להחליד, תצטרכו לצפות אותה שוב בעלות נוספת כמובן.

  • פרגולה מאלומיניום: פרגולות אלומיניום מובילות את הענף בשנים האחרונות. בניגוד לחומרים אחרים, אלומיניום אינו מושפע מכלל תנאי מזג האוויר. בנוסף, לוחות אלומיניום הם בעלי יכולות כיפוף גבוהות כך שקל לעבד אותם ובקלות ליצור סגנונות שונים.

מה הופך פרגולה למוצלחת

ובכן, פרגולה היא אובייקט הנראה לעין בכל עת וכמובן מומלץ שהיא תהיה אסתטית. פרגולות מעץ הן יפיפיות ומגיעות במגוון רחב של סגנונות אך אינן מבטיחות אריכות ימים. הצלחת האלומיניום נובעת ממאפייניו הרבים ההופכים אותו לחומר המוביל בתחום ההצללה, הגידור ויישומי חוץ נוספים. אלומיניום בשום מצב אינו מושפע מגשם, ברד, קרני השמש או מכל משקע אחר. עובדה זו הופכת אותו למושלם עבור האקלים הארץ ישראלי. מאלומיניום ניתן בקלות לייצר פרגולה המותאמת באופן אישי לכל שטח ושטח ועל המראה של האלומיניום קשה להתווכח. פרגולה מאלומיניום משתלבת בכל תנאי שטח ומתאימה לכל סגנון. באופן מיידי פרגולות אלומיניום ישדרגו את המראה של כל מבנה או שטח ותענקנה להם מראה חדשני, מודרני ויוקרתי.

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...