מרכז המידע

כספת - טרנד או צורך

זה לא סוד שכספות הפכו לטרנד גדול בשנים האחרונות. המון אנשים החליטו להעביר חפצים בעל ערך גבוה מהבנק היישר אל ביתם או משרדם הפרטי. מדוע אנחנו צריכים לשלם לבנק מדי חודש אם אנחנו יכולים להגן היטב על רכוש יקר בעצמנו. השאלה הנשאלת בשלב הזה, היא איך מישהו שאינו מבין בענף ידע לבחור את הכספת הנכונה והטובה ביותר עבור רכושו.

בעבר אולי היו מחביאים כסף מזומן בכל מיני מקומות מוזרים בבית אך כולם מכירים את כל הטריקים הישנים ושום מקום אינו בטוח למעט כספת איכותית. זה נכון, אין כספת שבלתי ניתנת לפריצה אך, רק אנשי מקצוע שרכשו ידע וניסיון יהיו היחידים שידעו לעשות זאת. פורצים וגנבים הם אינם אנשי מקצוע ולכן לא משנה באיזה כלי או ציוד הם ינסו להשתמש על מנת לפרוץ כספת, אם הכספת היא בעלת יכולות מיגון מתאימות וטובות, הם פשוט יכשלו. ישנם המון סוגים שונים של כספות ומאפייניהן משתנים מאחת לשנייה. על מנת לבחור את המתאימה, נצטרך להבין קצת במשתנים השונים.

כספות מסוגים שונים

כספת, אם היא בעלת יכולות מיגון ומאפיינים חזקים, תוכל למנוע ניסיונות פריצה רבים ושונים. על מנת לחוש בטוחים ושלווים, מומלץ לבחור את הכספת בקפידה. הנה כמה סוגים שונים:

  • כספות קיר: כספות קיר מתחלקות לשניים. ישנן כספות קטנות שניתן לבטן(להכניס) לתוך הקיר עצמו אך הן מוגבלות במקום עקב עובי הקיר(20 ס"מ). כספות אחרות ניתן לעגן לקיר באמצעות ברגים. כספת כזו מעניקה גישה פשוטה ונוחה לרכוש.

  • כספות כבדות: כספות כבדות בדרך כלל משמשות ארגונים ומוסדות המחזיקים בכמות גדולה מאוד של רכוש מסוכן גם מבחינה פיזית כמו כלי נשק וגם מבחינה פרטית כמו משרד הביטחון המחזיק באלפי מסמכים חשובים ומסווגים שבשום אופן אסור שיפלו אל הידיים הלא נכונות. היתרון הגדול ביותר של כספות כבדות הוא משקלן. כספות כאלה בדרך כלל מעוגנות לרצפה ולכן אין שום לסיכוי להצליח לשאת ולגנוב אותן ולבצע את ניסיון הפריצה במקום אחר ללא חשש. חשוב להבין שמשקל הכספת אינו מצביע על אף אחת מיכולות המיגון האחרות שלה ולכן, חשוב לבדוק את המאפיינים השונים בקפידה.

  • כספות בתקן: כספות בתקן נחשבות לכספות החזקות והטובות ביותר. תקן ניתן לכספת רק לאחר שעברה סדרה של מבדקים ספציפיים שקובעים את יכולות המיגון המדויקות שלה. ישנן כספות בתקן חסינות בפני אש, תקן חסינות בפני פריצה על ידי קידוח, פריצה באמצעות חומר נפץ ועוד.

איך בוחרים

לאחר שקראתם קצת על סוגי הכספות השונות, הדרך הטובה ביותר לוודא שאתם רוכשים את הכספת הנכונה היא לפנות לחברה מקצועית המתמחה בענף הכספות. אנשי מקצוע הם היחידים שידעו לכוון אתכם לכספת המתאימה בהתחשב במאפייני הרכוש הספציפי שלכם. לסיכום, אם החלטתם גם אתם לרכוש כספת, אל תתפשרו וודאו שהיא אכן הבחירה הטובה ביותר.

 

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...