מרכז המידע

האם כל אחד צריך כספת?

על מנת לענות על השאלה האם כל אחד צריך כספת, צריך להבין מהי המטרה של רכישת כספת מלכתחילה. כספות מטרתן הראשונה והעיקרית ביותר, הייתה להגן על רכוש בעל ערך רגשי או כלכלי יקר במיוחד מפני ניסיונות פריצה שונים. כיום, זוהי אינה המטרה היחידה של רכישת כספת.

כיום כספות המיוצרות באופנים ושיטות מסוימות, מסוגלות להגן על כל מיני סוגי תכולות, לא רק מפני ניסיונות פריצה שונים אלא, גם מפני נזקים בלתי צפויים העלולים להזיק אות להשמיד את התכולה שלנו לחלוטין. ישנם כל מיני סוגים שונים של רכוש אותם אנשים מחזיקים בבית ובמשרד הזקוק להגנה טובה. בשורות הבאות אפרט על סוגים שונים של תכולות עליהם אנשים שונים רוצים להגן, כך אולי תצליחו להבין האם גם אתם זקוקים לסוג מסוים של כספת. אחד הדברים החשובים אותם כדאי לדעת הם, שכספות שונות לעתים נמכרות בכל מיני חנויות ורשתות שאינן מתמחות בענף הכספות. כספות אלה לא תוכלנה להעניק רמות מיגון וודאיות ולכן, על מנת לרכוש כספת טובה ואיכותית שגם תתאים אל החפצים שלכם, פנייה לחברה מקצועית היא הדבר הכדאי ביותר.

מה שומרים בתוך כספות?

כספות מיוצרות בכל מיני סוגים שונים על מנת להגן על תכולה או רכוש שעשוי מחומרים שונים. לכספות מאפיינים ויתרונות משתנים לכן, רכישת כספת צריכה להיעשות כראוי ולאחר בדיקה מעמיקה לגבי הסוג המתאים ביותר. הנה כמה דוגמאות לחפצים שאנשים מאחסנים בכספת:

  • ניירת: ניירת היא משהו שבדרך כלל כל משרד מחזיק ובכמות לא מבוטלת. נכון שבעידן הדיגיטלי של היום ישנם מסמכים ממוחשבים אך זה לא סותר את העובדה שעדין קיימים המון מסמכים פיזיים. ישנן כספות חזקות ואיכותיות שלא תמנענה רק ניסיונות פריצה וגנבה של מידע מסווג אלא, כספות אלה מגיעות עם תקן חסינות בפני אש שיוכל להגן על התכולה(המסמכים) למשך זמן מסוים אם וכאשר פורצת שרפה. תקן זה מנסה וגם מצליח לאפשר את הצלת התכולה מהרס מוחלט.

  • נשק: מוסדות גדולים כגון משטרת ישראל ומשרד הביטחון מחזיקים בנשק כמו גם אנשים פרטיים הנושאים נשק במסגרת עבודה או להגנה עצמית. כלי נשק מוכרחים להיות מאוחסנים במקום הרמטי שאף אחד ללא הרשאה לא יוכל להניח את ידו עליהם. כלי נשק עלולים לפצוע ואף לסכן את חייהם של בני האדם.

  • מדיה מגנטית: מדיה מגנטית כוללת מכשירים אלקטרוניים שונים המכילים בתוכם מידע רגיש ומסווג. מי שבדרך כלל יחזיק במדיה כזו היא משרדים ועסקים על סוגיהם השונים. מדיה כזו יכולה לכלול כוננים מיידים, מחשבים ניידים, טבלטים וכולי. כספות למדיה מגנטית מגיעות גם כן עם תקן חסינות בפני אש על מנת להגן על התכולה בשעה ופורצת שרפה. כספות כאלה שונות מכספות להגנת ניירת מפני ששני החומרים נשרפים בטמפרטורות שונות וזקוקים להתאמה מדויקת.

למה אתם זקוקים?

אלו הן רק כמה דוגמאות. אם יש לכם חפצים או תכולה בעלת חשיבות רבה, הבינו מהם מאפייניה ולאיזו הגנה תזדקק.

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...