מרכז המידע

כיצד מומלץ לצבוע בעצמנו

ישנם המון אובייקטים בבית שבמקום לזרוק נוכל לצבוע ולתקן בעצמנו ובכך, גם לשמור על איכות הסביבה וגם לייצר ולהנות משימוש חדש באובייקט ישן ואהוב. ישנן כל מיני שיטות בהן אנחנו יכולים לצבוע בעצמנו, השאלה הנשאלת היא מהי השיטה הנוחה, היעילה וכמובן זו שחוסכת לנו בזמן וכסף.

רוב האנשים, כאשר הם מעוניינים לצבוע בעצמם אם זה את קירות הבית, כיסא, שולחן או כל פריט אחר, ישתמשו במברשת צבע או ברולר ופחית צבע. ובכן, זוהי אולי השיטה המוכרת והוותיקה ביותר לצביעה עצמאית אך היא בהחלט אינה השיטה היעילה ביותר. מאז הומצא לראשונה במאה הקודמת ספריי הצבע, השימוש בו הלך והתפתח וכיום משתמשים בשיטה זו לא רק עבור שימושים פרטיים. בצביעה בהתזה כפי שעושים עם ספריי הצבע משתמשים עבור צביעה תעשייתית לצורך העניין, כאשר צובעים מכוניות חדשות או צובעים מחדש. לא יודעים איך להשתמש בספריי צבע או איזה צבע אתם צריכים לרכוש על מנת לצבוע בשיטת עשה זאת בעצמך? בשורות הבאות אפרט על סוגי ספריי צבע שונים וכיצד עושים בהם שימוש.

מה צובעים עם ספריי צבע

ספריי צבע מיוצר בכל מיני סוגים שונים. ישנם ספריי צבע פשוטים וכאלה המיועדים בדיוק עבור חומרים ספציפיים. מאוד מומלץ להבין איזה ספריי צבע אתם רוכשים לפני תחילת תהליך הצביעה. הנה כמה מהסוגים השונים:

  • ספריי צבע לעץ: ספריי צבע לעץ מותאם להגנת החומר הספציפי הזה. על מנת לצבוע עץ על הספריי להיות איכותי ומתאים להגנתו של העץ. ישנם ספריים מיוחדים המעניקים שכבת הגנה לעץ ונמצאים כבר בתוך הצבע עצמו.

  • ספריי צבע למתכת: ישנן כל מיני סוגי מתכות שונות ורק לידיעתכם, הספריי הראשון שהומצא יועד עבור צביעת מתכות. ספריי צבע עבור מתכת צריך לדעת כיצד לעמוד בכל מיני מזיקים העלולים לגרום לחלודה כאשר הוא בא במגע עם לחות, גשם וחומרים אחרים.

  • ספריי צבע לפלסטיק: עם ספריי צבע לפלסטיק תוכלו לחדש לא רק רהיטים שונים העשויים פלסטיק אלא לצבוע מחדש אדניות, חפצים שונים וכל דבר שעשוי מפלסטיק.

  • ספריי לכה: ספריי לכה מרססים על אובייקטים מסוימים לאחר שנצבעו. את ספריי הלכה מיישמים בדיוק כפי שמיישמים את ספריי הצבע והוא מעניק שכבת הגנה נוספת לצבע החדש.

איך צובעים

בספריי הצבע מאוד פשוט להשתמש. לאחר שבחרתם את הספריי המתאים, פתחו אותו והחזיקו אותו בזווית של 45 מעלות ובמרחק של 25 ס"מ לפחות מן האובייקט. התחילו להניע את היד לשמאל וימין באופן המחקה צורה של חצי ירח. צביעה באופן הזה מבטיחה צביעה עם הכי פחות פספוסים. כאשר סיימתם, הניחו לצבע להתייבש לחלוטין. כאשר הצבע יבש, בצעו בקרה ואם יש צורך חזרו על אותו תהליך בשנית. לאחר צביעה נוספת, האובייקט שלכם מוכן עם שכבת צבע איכותית ויפה. על מנת לרכוש את הספריי המתאים, פנו לאנשי מקצוע לייעוץ והכוונה.

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...