מרכז המידע

השואב הרובוטי המתקדם בענף

כיצד נוכל לדעת מהו השואב הרובוטי הטוב ביותר ואיזה מבין הרובוטים השונים המוצעים למכירה הוא זה שיעניק פעולת ניקיון עצמאית ומושלמת. ובכן, לשואבי אבק רובוטיים יש כל מיני מאפיינים המגדירים את איכותם. המטרה העיקרית או הראשית של שואב רובוטי היא לקחת מאיתנו את המטלה של שאיבת משטחי המשרד או הבית השונים.

שואב כזה אמור לבצע את כל הפעולה באופן עצמאי בלי להזדקק לנו כמעט באופן אבסולוטי. כמובן שאנחנו אלה שנרוקן אותו עד שימציאו שואב שמסוגל לרוקן את עצמו אך מעבר לריקון מיכל איסוף האשפה, שואב אבק רובוטי צריך להיות יעיל ועצמאי לחלוטין. שואב אבק רובוטי אמור לשאוב אבק אך אבק הוא אינו סוג הלכלוך היחיד שנמצא על גבי המשטחים השונים. קיימים היום רובוטים משוכללים מאוד שמעניקים איכות שאיבה גדולה וטובה בהרבה מהשואבים הראשונים שראו אור. בשורות הבאות אפרט על מאפיינים ההופכים שואב אבק רובוטי למוצלח כך שהבחירה במוצר תהיה קלה ופשוטה. רובוט שואב העונה על קריטריונים מסוימים, יהיה הבחירה הטובה ביותר.

מה שואב רובוטי צריך לעשות

שואבי אבק רובוטיים כמו שהתחלתי לציין קודם, מיוצרים על ידי חברות שונות כאשר כל אחת מנסה לתכנן את השואב הרובוטי המשוכלל והמתקדם ביותר. שואב שיענה על הקריטריונים הבאים, יהיה המוצלח מבין כולם:

  • חכם: מה שהופך שואב רובוטי לשואב חכם הוא סדר הפעולות שלו. שואבי אבק רובוטיים רבים מנקים בצורה רנדומלית כך שחוזרים שנית על משטחים, זהו בזבוז של זמן ותועלת. כיום ישנם שואבים שבתוכם מותקנת טכנולוגיית מיפוי לייזר חדשנית והם מסוגלים לסרוק את החלל טרם תחילת הניקיון ולייצר מסלול יעיל וזריז.

  • חזק: רוב שואבי האבק הרובוטיים שואבים את כל המשטחים השונים בעצמת שאיבה זהה. עובדה זו אינה מאפשרת להיפטר מלכלוך שנדבק לרצפה. כיום מייצרים שואבי אבק המזהים את ההבדלים בין המשטחים השונים לדוגמה את ההבדל בין שטיח לשיש והם משנים את עצמת השאיבה על מנת להעניק שאיבה עמוקה וחזקה או שאיבה רגילה בהתאם. שואבים כאלה מצליחים לשאוב את כל סוגי הלכלוך וגם את הקשים ביותר.

  • עיצוב נכון: שואבי האבק הראשונים ולמעשה מרביתם, מעוצבים בצורה עגולה. צורה זו אינה מאפשרת היצמדות לפינות חשוכות על גבי המשטחים השונים ולכן אינם מעניקים פעולת שאיבה שלמה. כיום, ישנם שואבים המעוצבים בצורת האות האנגלית D כלומר חצי עיגול וחצי ריבוע כך שהם יכולים להיצמד לפינות ולהגיע לכל משטח באשר הוא.

בחרו את הטוב ביותר!

אלו היו רק כמה מהמאפיינים החשובים המגדירים שואב אבק רובוטי משוכלל ומתקדם אך ישנם עוד כמה. שלושת המאפיינים שציינתי נחשבים לקריטריונים החשובים ביותר בבחירת השואב הרובוטי ויחד עם היותו עצמאי, השואב הרובוטי יכול להעניק לנו פעולת שאיבה חזקה וטובה. ישנם שואבים עם אפליקציה שניתן לשלוט בה דרך הסמרטפון ולהפעיל את השואב מכל מקום בו תהיו. כמה נפלא יהיה לחזור אל בית עם משטחים נקיים.

 

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...