מרכז המידע

כובע מצחיה בסגנון שלכם!

כבר שנים רבות שכובע המצחיה הוא חלק אינטגרלי מהמלתחה של נשים וגברים כאחד. כובע מצחיה בשמו המקורי נקרא כובע בייסבול והומצא על מנת להגן(בעיקר) על פניהם של שחקני בייסבול וגם שחקנים מסוגי ספורט אחרים מפני השמש במהלך המשחקים שנמצאים תחת קרני השמש החזקה.

בדרך כלל נראה שחקני כדורסל ועוד הרבה שחקנים בעלי שם עולמי,חובשים כובע מצחיה כחלק מסימן ההיכר שלהם יחד עם שמה של הקבוצה הרקום על גבי הכובע. ישנם אנשים(זמרי ראפ) שנוהגים ללבוש את כובע המצחיה הפוך כאשר הוא בעצם אינו מגן על פניהם מפני השמש אלא, רק מביע סימן אפנתי של אותו מפורסם או מפורסמת. ישנם המון לוגויים שונים המודפסים על גבי כובעי מצחייה בצבעים שונים וניתן לייצר כובעי בייסבול עם הדפס או רקמה בהזמנה אישית. כובע מצחייה יוצר ונחבש לראשונה במאה ה-19 והתחיל לצבור את הפופולריות שלו רק במאה ה-20 ומאז, רק הלך והתפתח מבחינה עיצובית ושימוש. למרות שבדרך כלל כובע מצחיה מסמל שייכות לקבוצת ספורט כלשהי, יש לו עוד מספר שימושים בתחומים שונים.

מי חובש כובע מצחייה

כובע מצחיה או כובע בייסבול אם תרצו, נחבש על ידי אנשים העובדים במקצועות שונים וגם על ידי אנשים פרטיים. הנה כמה דוגמאות:

 

  • אפנה/טרנד: כובע מצחיה הוא גם טרנד וגם פריט חסר זמן. תמיד נמצא כובעי בייסבול למכירה רק שמעצבי הבגדים לקחו אותו גם למקומות אחרים. כובעים רבים עוצבו בהשראת כובע הבייסבול והיום נמצא כובעים שאולי מזכירים מעט את הכובע המקורי והם מתאימים לנשים, גברים וילדים ונמכרים בצבעים ודגמים מיוחדים ויוצאי דופן.

  • מקצוע: כובעי הבייסבול נמצאים בכל מיני סוגים של מקצועות כאשר הם לוקחים חלק מהמדים של חברות ומוסדות שונים. בין התחומים השונים נוכל למצוא כובע שחור אצל משטרת ישראל וחברות ביטחון שונות, מכבי אש וקבוצות נוספות.

  • ספורט: הספורט הוא התחום הראשון והפופולרי ביותר העושה שימוש בכובעי מצחיה ולכן נקרא גם כובע בייסבול, משם התחיל. כובעי מצחיה לוקחים חלק גם בקייטנות או טיולים מאורגנים כאשר הם ניתנים לכולם על מנת לאחד אותם כקבוצה עם הדפס מיוחד ומקורי.

מה תבחרו?

לסיכום, כובע מצחיה הוא אביזר שאין לו זמן ומקום ותמיד הוא יישאר טיימלס. הוא לוקח חלק בכל כך הרבה מקצועות, בשימושים פרטיים וכמובן נעשה בהם שימוש אפנתי. ישנם אנשים שכובע מצחיה הוא סימן הזיהוי שלהם וללא הכובע הם פשוט לא יראו אותו הדבר. הקיץ כמעט כאן ורכישה של כובע מצחייה היא רכישה נכונה ומתאימה לעונה. ישנם המון סוגים שונים ומעוצבים של כובעי מצחיה במחירים כל כך אטרקטיביים שניתן לרכוש אף יותר מאחד. רשת האינטרנט מציעה כובעים בסגנונות שונים שתוכלו להזמין מנוחות ביתכם וכמובן, בסגנון האישי והמועדף עליכם. אם אין לכם עדין כובע מצחייה, כנסו ובדקו את המבחר העצום שקיים באינטרנט ותתחדשו!

 

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...