מרכז המידע

מה חשוב לדעת לפני שצובעים את הרכב

כבר זמן רב שאתם מעוניינים להעניק לרכב שלכם מראה מחודש? לפני שאתם יוצאים לדרך, חשוב מאוד להבין כמה דברים פשוטים על מנת שתוכלו להשיג את התוצאה הטובה ביותר, זו שתחזיק את הזמן הממושך ביותר. כאשר הרכב יוצא מן החברה, הצבע שלו חדש, עמיד וכמובן אסתטי. ישנם כל גורמים שעלולים להשפיע על צבע הרכב שלנו.

היום ניתן לחדש את הרכב ולצבוע אותו בכל מיני סוגים שונים של צבע לפי רצוננו. לכל מי שאין ידע מקורי או בסיסי לגבי הצבע המקורי של רכבו, מוטב שיפנה אל בעל מקצוע לייעוץ. בחירת הצבע חייבת להתבצע בקפידה אחרת צבע לא יצליח להעניק לרכב את התוצאה הרצויה. ואכן, התוצאה הרצויה משתנה מאדם לאדם, לכל אחד סגנון שונה ובעידן של היום האופציות הן גדולות במיוחד. את הרכב ניתן לצבוע בסגנון מט, צבע עם ברק, אולי תרצו רכב עליו גרפיקה מיוחדת ואפילו צבע שמשנה את גווניו כמה פעמים. מה הכי חשוב לדעת אם כך.

חידוש הצבע

חידוש צבע לרכב הוא יותר מבחירת הגוון הנכון. אם הצבע אינו עומד בדרישות מסוימות, בסופו של דבר נצטרך לחזור על תהליך הצביעה לאחר תקופה קצרה מאוד. זוהי אינה המטרה. אם ברצונכם שהצביעה תחזיק לתקופה ארוכת טווח, שימו לב:

  • סוג צבע: התחלנו לדבר כבר קודם על הסוג של הצבע לרכב. לאחר שבחרתם את הגוון הנכון, עלינו להבין האם הצבע באמת מעניק הגנה לפח הרכב לאורך שנים. כלי רכב נמצאים תחת תנאי מזג האוויר כמעט בכל עת(אלא אם הם בתוך חניה מקורה). צבע הרכב סופג נזקים שונים ממזג האוויר אם זה דהייה הנגרמת על ידי קרני השמש, לשלשת ציפורים הפוגעת בצבע או אולי שריטות בלתי רצויות מחפצים שעפים בימי חורף גשומים. על צבע הרכב להיות עמיד וחזק ולהגן על הפח מנזקים.

  • מה תרצו להשיג: לפני שאתם מתחילים בתהליך צביעת הרכב, חשבו איזה מראה תרצו להשיג עבור הרכב שלכם. קחו בחשבון את מצבו המכני של הרכב, את השנים שהוא נמצא על הכביש והבינו אם מבחינה כלכלית האם באמת כדאי לחדשו.

  • תהליך הצביעה: למי מעוניין לחסוך בכסף, ניתן לצבוע את הרכב באופן עצמאי אך צריך לעקוב אחר הוראות מדויקות וברורות על מנת לבצע את המשימה כמו שצריך. אם אין לכם כח לבצע את הצביעה בעצמכם, כמובן ההמלצה הטובה ביותר היא לפנות לבעל מקצוע מומחה ומורשה. בחרו את הצבע המתאים ופנו לאיש מקצוע המתמחה בצביעה מחודשת של רכבים.

בחרו נכון

זכרו שהדבר החשוב ביותר לפני שאתם צובעים את הרכב מחדש הוא הצבע עצמו. ישנם כל מיני סוגים שונים של צבע לרכב. על הצבע להיות עמיד איכותי, חזק וכמובן עמיד בפני תנאי מזג אוויר שונים ומזיקים אחרים העלולים להרוס או לפגוע בצבע.

 

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...