מרכז המידע

סוגים שונים של פרגולות אלומיניום

בשנים האחרונות כל יישום שקשור בלוחות אלומיניום התפתח מאוד. ללוחות אלומיניום מאפיינים כה רבים כך שמשמשים יצרנים עבור פתרונות הצללה, גדרות, חיפויי מבנים ועוד. אלומיניום הוא אחד החומרים העמידים ביותר כאשר מדובר בתנאי חוץ עקב מאפייניו הרבים והטובים.

פרגולה היא אינה רק פתרון הצללה, על אחת כמה וכמה כאשר היא מיוצרת מלוחות אלומיניום. נכון, המטרה הראשונה של פרגולה היא לייצר הצללה טובה ואיכותית מפני קרני השמש החמות. פרגולות אלומיניום מעניקות הרבה יותר ולכן צוברות פופולריות רבה. פרגולה אסתטית ויפה בעצם משתלבת בחצר הפרטית שלכם או במרפסת באופן מושלם ובעצם מייצרת חדר אינטימי שנמצא בתנאי חוץ. ישנם סוגים רבים של סגנונות המיוצרים מאלומיניום וזאת הודות לאחד המאפיינים הבולטים שלו שהיא גמישותו. לאלומיניום יכולות כיפוף גבוהות במיוחד עובדה המאפשרת ליצרנים ולמעצבים לתכנן סגנונות שונים המתאימים לשטחים שונים באופן ייחודי. אלומיניום ידוע בעמידותו הרבה כאשר הוא אינו מושפע בכלל מכל תנאי מזג האוויר השונים. אלומיניום אינו נרקב, מתקלקל או יוצר קורוזיה.

איזו פרגולה מתאימה לכם

פרגולות אלומיניום מיוצרות בכל מיני סוגים. את כל הסוגים הללו אפשר לעצב בסגנונות ובגוונים שונים בהתאם לבקשת כל לקוח או לקוחה. הנה כמה מהסוגים הבולטים ביותר בענף:

  • פרגולות אלומיניום על עמודים: פרגולות פעמים רבות מוצבות על עמודים אך עם פרגולות אלומיניום ניתן לייצר פרגולה עם כמות שונה של עמודים. לא כל פרגולה מתוכננת עם ארבעה עמודים. ישנן פרגולות עם 2, 3 או כל כל מספר אחר של עמודים בהתאם לשטח, לעיצוב ולמטרה של הפרגולה.

  • פרגולות אלומיניום תלויות: פרגולה תלויה בעצם מיוצרת ללא עמודים ומעניקה מראה מרחף. פרגולה תלויה כאשר מחוזקת לקיר אחד באמצעות כבל פלדה מיוחד. כאשר אין עמודים, השטח תחת הפרגולה פתוח ואוורירי.

  • פרגולות אלומיניום חשמליות: פרגולות אלומיניום חשמליות נחשבות לדור הבא של פרגולות האלומיניום. פרגולות חשמליות גם נהנות מהמאפיינים והיתרונות הבולטים של האלומיניום ומעניקות בנוסף את האופציה לשלוט בכמות ההצללה וההגנה לפי ראות עיננו וכמובן לפי עונות השנה.

איכות בלתי מתפשרת!

פרגולות אלומיניום זוכות להוביל את הענף בגלל שהן מעניקות את מרב היתרונות והמאפיינים בהשוואה לכל פתרון הצללה אחר. כפי שציינתי קודם, אלומיניום הוא עמיד וחזק וגמישותו מאפשרת עיצוב בסגנונות רבים ושונים. עלות ייצור הפרגולה יקרה פחות בהשוואה לייצור פרגולות מחומרים אחרים כיוון שלוחות אלומיניום אינם יקרים כמו לוחות עץ או ברזל. אלומיניום הוא חומר שאינו זקוק לתחזוקה שוטפת ולנקות אותו ניתן בקלות באמצעות מים וסבון בלבד. על האסתטיקה של לוחות אלומיניום אין ממש צורך להתווכח, אלומיניום מעניק לכל שטח ושטח מראה יצא דופן ומודרני באופן מידי. הסגנונות של הפרגולות אמנם משתנים אך כל שטח ושטח זוכה להשפעה הגדולה של פרגולת האלומיניום. את הפרגולה ניתן לעצב בהתאם לסגנון של המבנה או של השטח עצמו.

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...